Coinbase de Liste Kervanına Katıldı, Ancak O Altcoin Çakıldı!

Kripto para piyasası Bitcoin halving etkinliğine hazırlanırken ilerlemekte zorlanıyor. Bununla birlikte, önde gelen kripto paralar mücadelelerine devam ediyor. Bu atmosferde ilginç olaylara da tanık oluyoruz. Normal şartlar altında büyük kripto para borsalarının listesine giren token fiyatları büyük sıçrama yaparlar. Ancak, son olarak Coinbase listesine giren bir token sert düşüş gördü.

Coinbase de OMNI’yi listeliyor, ancak altcoin fiyatı çöktü!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Omni Network (OMNI), bugün üst üste liste müjdesi aldı. Aynı gün içerisinde tam 8 farklı kripto borsasının listesine girmeyi başardı. Bunlar arasında Binance, KuCoin, BitMart gibi önde gelen borsalar da var. Son olarak ABD’nin en büyük kripto borsası Coinbase de bu kervana dahil oldu. Coinbasse, OMNI’yi ‘deneysel’ etiketi ile listesine ekleyeceğini duyurdu. Borsa, ikidite koşulları sağlandığında, ticaretin bugün başlayacağını belirtti. Bu bağlamda Coinbase

Coinbase, Ethereum ağında (ERC-20 token) Omni Network (OMNI) için destek ekleyecektir. Bu varlığı diğer ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde fonlarınız kaybolabilir. Bu varlık için transferler, ticaretin desteklendiği bölgelerde Coinbase ve CoinbaseExch’te mevcuttur.

Coinbase, bu varlığın yeterli arzı sağlandığında OMNI-USD işlem paritesinde alım satımı aşamalı olarak başlayacağını kaydetti. Bu arada Coinbase, OMNI için ‘Deneysel’ etiketi uygulayacağını belirtti. Bu arada, OMNI liste haberleriyle uçan altcoin’lerin tersine düşüş yörüngesinde ilerledi. Bugün bir çok borsadan liste haberi almasına rağmen token derin kayıplar gördü. Coinbase liste müjdesi geldiği sıralarda ise %23’ün üzerinde kayıpla işlem görüyordu. Büyük ihtimalle bunda piyasadaki olumsuz havanın etkisi rol oynuyor.

OMNI günlük fiyat grafiği. Kaynak: Coinmarketcap

Bitget OMNI1’i ağırlıyor: Dijital işbirliğini güçlendiriyor

Omni Network’ü (OMNI), listesine ekleyen bir diğer borsa da Bitget’ti. Önde gelen bir kripto borsalarından Bitget de bugün listesine OMNI1’in eklendiğini duyurdu.

Omni Network’e (OMNI) kısa bir bakış

Hükümetin aşırı erişimi ve kurumsal izleme konusundaki endişelerle karakterize edilen bir zamanda OMNI1, bireysel özgürlükleri koruma taahhüdünü temsil ediyor. Tokeni, Harvard mezunları geliştirdi. Ayrıca, Ethereum Foundation da dahil olmak üzere saygın kuruluşlardan gelen deneyimli bir ekip katkı sağladı. OMNI1’in arkasındaki grup olan Omni Network, dijital işbirliği çerçevesini dönüştürmeyi amaçlıyor.

Omni Network, Ethereum rollup’ları için birleşik bir platform görevi görerek geliştiricilerin geleneksel sınırları aşan küresel olarak yerel uygulamalar başlatmasına olanak tanıyor. Bu yenilikçi yaklaşım, yaratıcılığın ve yeniliğin engellenmeden gelişebileceği merkezi olmayan bir ekosistemi teşvik ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir