Sunless Skies: Sovereign Edition Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games Store bu hafta Sunless Skies: Sovereign Edition oyununu kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtıyor. Normalde 189 TL değerindeki oyun, geçtiğimiz haftanın hediyesi Freshly Frosted’ın yerini almış durumda.

Failbetter Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Sunless Skies: Sovereign Edition keşfe ve mükemmel hikaye anlatımına odaklanan bir gotik korku rol yapma oyunu olarak tanımlanıyor.

Oyunun mağaza sayfasındaki açıklama şu şekilde: “Yeni bir Viktorya dönemi imparatorluğu yıldızlara doğru yol alırken uzayda giden bir buharlı lokomotifin kaptanlığını yapın! Talihsiz mürettebatınızı belaya sürükleyin – ve akıllarını kaçırsınlar. Ruh kaçakçılığı yap. Zaman fıçıları için takas yapın. Kriket (ve güzel bir fincan çay) için durun.

Güneşsiz Gökyüzü: Sovereign Edition, Sunless Skies’ın eksiksiz ve nihai sürümüdür. Yeni subaylar, düşmanlar, motorlar, hikayeler ve maskotların yanı sıra tamamen elden geçirilmiş bir bölge, uzun yolculuklar ve umutsuz kaçışlar için tam buhar modu ve çok talep edilen boynuz dahil olmak üzere lansmandan bu yana yapılan birçok eklemenin yanı sıra düzinelerce yaşam kalitesi iyileştirmesini de içeriyor.”

Sunless Skies: Sovereign Edition’ı 4 Temmız saat 18:00’e kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Gelecek haftanın oyunu ise The Falconeer: Standard Edition olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir